Výsledky soutěží 2016

Sportovní výsledky dětí, mužů, žen a veteránů v roce 2016.

Děti
Malí borci jsou rozděleni na dvě věkové kategorie. Mladší a starší žáci. Oba dva týmy společně se svými kamarády z okolních SDH letos změřily své síly v pěti závodech. Dosáhly těchto výsledků:

mladší
Měrotín 1.
Ješov 5.
Luká 4.
Slavětín 6.
Chořelice 3.

starší
Měrotín 2.
Ješov 5.
Luká 4.
Slavětín 3.
Chořelice 3.

Muži
Svou účastí a dosaženými výsledky na pohárových soutěžích, v Hanácké extralize, Tohatsu Fire Cup 2016, na okrskové soutěži reprezentují sbor i obec na opravdu vysoké úrovni. V sezoně 2016 běhali celkem 41krát. Na stupních vítězů stáli 15krát. Z toho 2krát na 3. místě, 6krát na 2. místě a zvítězili 7krát. Muži většinou na závodech bojují o dobré umístění mezi 15ti , na lize i 35ti manšafty. Konkurence je veliká a sportovci s profesionálním přístupem podávají i hodně vyrovnané výkony. Muži z Měrotína si doběhli pro zlato nejlepším započítaným časem 14:62. Rekord týmu drží sestřikem levý proud v čase 14:35.

Ženy
Letos se znovu dal dohromady tým žen. Poctivým přístupem k přípravě na závodní sezonu si vysloužily respekt a uznání. Absolvovaly čtyři závody, ve kterých postupně nabíraly nové zkušenosti pro své další fungování.

Veteráni
Respekt a uznání patří také těm nejzkušenějším borcům - veteránům. Jejich zápal a vytrvalost pro požární sport, dobrá fyzická kondice a zmiňovaná zkušenost se odráží v dosažených výsledcích. Svou účastí reprezentovali Měrotín na 6ti závodech. Na stupních vítězů stáli 4krát: 2krát na 3. místě, 1krát na 2. místě a 1krát byli nejlepší ze všech hasičů v širokém okolí.

Ověřovací grafika. Pozor je case sensitive, čili dodržujte velká a malá písmena
Enter the characters shown in the image.